Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Zboží zasíláme prostřednictvím PPL nebo Českou poštou

Zboží zasíláme také na Slovensko

Prohlédněte si naše videa na YouTube nebo navštivte náš profil na Facebooku

 

Pokud potřebujete zhotovit cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat! Rádi Vám cenovou nabídku připravíme.

info@vyroba-dps.cz

+420 463 034 311

+420 725 884 940

 

 

Doporučujeme

 

www.p2jtechnology.cz

www.pajeci-technika.cz

www.webshop.mipec.eu

www.mipec.eu

 

 

O NÁS » O dodavateli Mega Electronics
O dodavateli Mega Electronics

Společnost Mega Electronics z Velké Británie je předním evropským výrobcem zařízení pro prototypovou a malosériovou výrobu desek plošných spojů, zařízení pro tvorbu panelů, značení a napisů. Tato zařízení vyrabí již od roku 1977.

Cílovými zákazníky jsou vývojáři DPS, školy a univerzity, výrobci elektroniky a v neposlední řadě také bastlíři či příležitostní výrobci desek plošných spojů.

Mezi klíčové produkty patří leptací zařízení, zařízení pro výrobu průchozích otvorů, UV osvitové jednotky, CNC frézky, nůžky pro formátování DPS, chemikálie a DPS lamináty.

Své distributory má společnost Mega Electronics po celém světě, např. v USA, Německu, Dánsku, JAR, Korei, Švýcarsku a nyní také díky společnosti P2J Technology s.r.o. i v České a Slovenské republice.

Pevně věříme, že oceníte kvalitu výrobků, příznivou cenu, krátké termíny dodání a že v naší nabídce naleznete vhodné zařízení pro vaše potřeby.

 


 

Výrobní a skladové prostory společnosti Mega Electronics, UK

 

Ukázky z mezinárodníh veletrhů Trophex UK a GetEX v Dubaji


 

Webové stránky dodavatele: www.megauk.com